Полтавщина мистецька

Головна сторінка

Статут,

Козацький кодекс

Положення про чини

Укази президента України

СКП-СУ «Військо Запорозьке”

Шевченківський районний штаб ГФ

План заходів на 2016 рік

Громадські формування ОГП

Фотоархів

Історія

Бенфіалов Володимир Степанович

       Народився у м. Полтаві 1 лютого 1952р. У 1979р. закінчив Харківський державний художній інститут. Творчу (виставочну) діяльність почав у 1980р. Учасник обласних, республіканських, всесоюзних, зарубіжних та міжнародних виставок. З 1988р. член Спілки Художників України.

   З питань замовлень робіт звертатися за тел.: 068 615—01—12.

Чеверда Микола Павлович (Павел Капнисте)

наказний отаман

Полтавського міського козацького куреня КВЗН.

    Народився в Полтавській області, дитинство пройшло на Алтайськім краю, юність в Полтаві. Закінчив військове училище в Санк — Петербурзі. Службу в лавах збройних сил проходив в Забайкалье. Багато подорожував, працював в багатьох різних галузях. Писати почав в 65 років, по іншому не міг. Родовий козак.

Івахно Ольга Миколаївна

козачка Полтавського міського козацького куреня

Народилася 28 жовтня 1990 року в місті Полтава. Закінчила Полтавське музичне училище М.В. Лисенка та ПНПУ ім. В.Г. Короленка.

Є лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, зокрема: «Зірка країни», «Шукаємо таланти», «Пісенний край», «Червона рута», «Зірковий олімп».

Була учасницею телевізійних шоу проектів: «Квадрат У», «Голос країни». Активна учасниця міських, обласних та всеукраїнських святкових урочистостей, зокрема: Дні Європи в Україні, Благодійні марафони та акції, Від серця до серця, День молоді та День Незалежності України, Сорочинський ярмарок.

Із 2008 року розпочалась творча та педагогічна кар’єра тому вже не один рік передає досвід молодшому поколінню: вокал, сценічне мистецтво, як результат вони мають визнання та нагороди на міських та обласних конкурсах і концертах.

Вже не один рік поспіль є незмінною учасницею гурту «Жива вода»  керівник – Іван Лисенко.

Весною 2014 року була запрошена до продюсерського центру «GOLDEN SOUND» в якості артистки та викладача вокального мистецтва.